آنچه درباره ما باید بدانید

Aboute Us
شرکت مهندسی سلامت گستر اعتماد
HEALTH ENGINEERING

وقتی خیلی جوان تر بودیم دقیقاً زمانی که در سال 1385 اولین ایده تشکیل شرکت را داشتیم صادقانه بگوییم هدف ما نوآوری، خلاقت، ایجاد اشتغال و تولید ارزش افزوده بود، بعدها در کش و قوس کار تصور کردیم هدف درست صرفاً تولید ارزش افزوده است است اکنون، اما با یک دهه تجربه کار و فعالیت در حوزه خدمات سلامت ( بهداشت، کنترل عفونت و استریلیزاسیون) باور داریم که اگرچه تولید ارزش افزوده ضرورتی انکارناپذیر است اما هدف غایی در این است، که تلاش کنیم کاری را که بر عهده می گیریم، هر روز بهتر از دیروز انجام دهیم و اگر بتوانیم مشکلی از مشکلات مشتریانمان را کم کنیم.

مهندس اویسی مدیر عامل
اکنون پس از تجربه های فراوان ما سبدی از محصولات دارای استانداردها و تاییدیه های جهانی و مناسب اقتصاد ایران را در زمینه استریلیزاسیون و کنترل عفونت ارایه می دهیم. هدف ما بهبود مستمر در سایه دانش و تجربه است با ما از دریچه ای دیگر رو جهان بنگرید. برای یافتن این ها و بیشتر با ما باشید در شرکت مهندسی سلامت گستر اعتماد؛ مشاور و مجری استریل و کنترل عفونت.

از این رو با شجاعت می گوییم ما بهترین، برترین و بزرگترین و هیچ یک از این ترین ها نبوده ایم و نیستیم. در واقع هیچ اعتقادی به این تبلیغات و گفته های طنزآمیز و غلو انگیز برترین ها و بهترین ها نداریم.
معتقدیم هر روز کاری، روزی برای بهتر شدن و بزرگتر شدن است باور داریم دنیای امروز دنیای نسبیت ها و تغییرات سریع است و عقلانی نیست در توهم برترین، بهترین و بزرگترین خود را زندانی کنیم یقین داریم که نبوغ و تلاش آدمی مرز ندارد و بهبود مستمر کلید ماندگاری است. از این رو ما خانواده کوچکی هستیم که با استراتژی تمرکز بر توسعه دانش و آموزش مهارت ها روز به روز در کنار همکارانمان، رقبایمان و به ویژه شما مشتریان عزیز بهتر و بهتر می شویم به شما اطمینان می دهیم تمام تلاشمان را انجام دهیم تا کاری را که برعهده می گیریم به بهترین شکل ممکن به انجام برسانیم. در این راه اما بی شک پذیرای نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

LOADING