برنامه های علمی و آموزشی

Scientific & Educational
ویکتور هوگو جمله عجیبی دارد؛ می گوید:
برای نابود کردن یک فرهنگ نیازی نیست کتاب ها را سوزاند کافیست کاری کنید که مردم آنها را نخوانند.

حکایت غریبی است در ذهن جامعه امروز ایران و کرداری بس عجیب تر در رفتار؛ کتاب سوزی مغول و اسکندر در عهد عتیق را عامل انحطاط تمدن عظیم ایران می دانند و سخت بر سرزنش آن مغرور و بی پروا، لکن در هزاره سوم و عصر انفجار اطلاعات سهمشان از خواندن کتاب کمتر از زمان سلام و احوالپرسی روزانه است!!!

آموزش کلید توسعه و تخصص ما است
استریل و بازفرآوری ابزار پزشکی
Sterile And Reprocessed

دانش استریل و بازفرآوری ابزار پزشکی دانشی است چند بعدی و بسیار تخصصی، که یکی از نیازهای روز جامعه ایرانی است. گایدلاین ST79 یکی از اصلی ترین رفرنس ها و مراجع در این زمینه است که نسخه الکترونیکی و انگلیسی آن حداقل 357 دلار قیمت دارد. خوشبختانه این گایدلاین توسط تنی چند از فرهیختگان ایرانی ترجمه و با قیمتی بسیار مناسب منتشر شده است.

خواندن این کتاب را به کلیه فعالان حوزه استریل، کارشناسان کنترل عفونت، مهندسین بهداشت محیط، مهندسین تجهیزات پزشکی، مسوولین دفاتر بهبود کیفیت، مسولین اتاق های عمل و به ویژه مدیران و روسای بیمارستان ها و مراکز درمانی سراسر کشور توصیه می کنیم.

در تاریخ 24 و 25 دی ماه 1398 اولین سمپوزیوم تخصصی استریلیزاسیون همزمان با نهمین کنگره کنترل عفونت در سالن شماره 5 مرکز همایش های رازی برگزار شد و ضمن رونمایی و معرفی کتاب دو پنل آموزشی توسط جناب آقای مهندس کرمی برای بیش از 500 نفر برگزار گردید.

در صورت تمایل به برگزاری برنامه های آموزشی استریلیزاسیون و کنترل عفونت در دانشگاه ها و مراکز درمانی سراسر کشور با ما در تماس باشید.

LOADING